nagłośnienie i adaptacje akustyczne grudziądz toruń gdańsk kwidzyn bydgoszcz

Najnowocześniejsze rozwiązania znanych i cenionych marek w branży HI-FI.

Poczuj się jak na koncercie lub w centrum akcji ulubionego filmu ciesząc się czystym i wspaniałym brzemieniem Twojego HI-FI!

systemy naglosnieniowe audio, stereo i kino domowe, mooltiroom, sale konferencyjne, mooltiroom, nagłaśnianie kościołów, grudziadz torun bydgoszcz gdansk kwidzyn

Stereo i kino domowe

home audio systemy naglosnieniowe stereo kino domowe grudziadz torun bydgoszcz gdansk kwidzyn

Na rynku HI-FI coraz bardziej popularne są wielokanałowe systemy odtwarzania dźwięku. W muzyce dominują jednak utwory dwukanałowe. Do odtwarzania takich nagrań przewagę ma dwukanałowy system Stereo. Potrafi on w wierny sposób przekazać wszystkie szczegóły materiału muzycznego w nieporównywalnej jakości do systemów wielokanałowych.

Multiroom

sonos multiroom system dystrybucji dzwieku naglosnienie grudziadz torun bydgoszcz gdansk kwidzyn

SONOS mutiroom to bezprzewodowy dystrybucyjny system audio umożliwiający odsłuch ulubionej muzyki we wszystkich pomieszczeniach w całym domu. Pozwala on na jednoczesne strumieniowe odtwarzanie z dowolnych źródeł dźwięku takich jak domowa audioteka, internetowe serwisy muzyczne, stacje internetowe, stacje radiowe, dowolne odtwarzacze CD i wiele innych.

Sale konferencyjne

sale konferencyjne wyposażenie systemy nagłośnieniowe projektory grudziądz bydgoszcz toruń kwidzyn gdańsk

Sale konferencyjne są miejscem wymiany opinii i poglądów, gdzie często rodzą się nowe idee. Aby system konferencyjny spełniał swoje zadanie musi umożliwiać komunikowanie się uczestników spotkania poprzez urządzenia i systemy prezentacji audio-wizualnej. Oferujemy kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych w zautomatyzowane systemy multimedialne i konferencyjne.

Kościoły, Akustyka sakralna

Kościoły kościół nagłośnienie akustyka sakralna grudziądz toruń bydgoszcz kwidzyn gdańsk

Zadaniem stawianym przed nagłośnieniem w tego typu wnętrzach jest poprawa zrozumiałości sygnału mowy na całym obszarze widowni, jak również dogłośnienie bardziej oddalonych miejsc. Dlatego konieczne jest indywidualne podejście do każdego projektu.

 

akustyka pomieczeń akustyka wnętrz adaptacje akustyczne pomiary symulacje grudziądz toruń bydgoszcz gdańsk kwidzyn

Adaptacje akustyczne

adaptacje akustyczne akustyka wnętrz pomiary symulacje ustroje ajustyczne

Pokój odsłuchowy jest istotnym czynnikiem ograniczającym jakość dźwięku. Stworzenie odpowiedniego klimatu akustycznego pomieszczenia i poprawa jego warunków odsłuchowych, poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanej adaptacji akustycznej, w pełni pozwoli na wykorzystanie wszystkich drzemiących możliwości systemu nagłośnieniowego.

Symulacje akustyczne

symulacje akustyczne pomiary akustyczne ustroje akustyczne CATT ODEON CARA EASE

Modelowanie pola akustycznego umożliwia zaprojektowanie warunków akustycznych pomieszczenia na etapie planowania budowy oraz zmianę właściwości wnętrz już istniejących. W celu uzyskania jak najwierniejszego odwzorowania rzeczywistości, w symulacji uwzględnia się wszystkie modelowane zjawiska akustyczne, takie jak kierunkowość źródła dźwięku, odległość i opóźnienie, tłumienie, absorpcja dźwięku.

Ustroje akustyczne

ustroje akustyczne dyfuzory absorbery pułapki basowe

Dźwięk, który słyszymy w pomieszczeniach zamkniętych, jest kombinacją dźwięku bezpośredniego oraz dźwięków odbitych od powierzchni pomieszczenia i elementów jego wnętrza. Zatem jak manipulować dźwiękiem odbitym, który wpływa na sposób jego postrzegania?

Panele fotowoltaiczne

Bezprzewodowy System Inteligentnego Domu Fibaro

Alarmy i systemy zabezpieczeń technicznych - systemy alarmowe, kontrola dostepu

Kamery i telewizja przemyslowa CCTV - monitoring IP

Audiosmart Inteligentne Instalacje - Oferujemy Państwu system Inteligentnego Domu Alarmy Kamery, Systemy Home Audio, Adaptacje Akustyczne i Systemy Fotowoltaiczne

Kontakt

tel. 506 964 661
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.audiosmart.pl